Chcete produkt z naší nabídky s vlastním obrázkem nebo logem?

Jste na správném místě!

Nabízíme Vám potisk oblečení a různých dárkových produktů s vlastním motivem nebo fotkou. Kompletní seznam nabízených produktů k potisku a jejich katalog usilovně připravujeme. Již teď si však můžete objednat kompletní sortiment oblečení (trička, mikiny, dětské bodyčka a jiné), hrníčky nebo polštáře.

Katalog produktů pro potisk

Vzhledem k velmi rozsáhlému portfóliu produktů všech našich dodavatelů je tvorba tohto katalogu časově velmi náročná. Všechny produkty postupně do jednotlivých kategórií přidáváme a hledáme nové dodavatele pro rozššíření naší nabídky. Pokuď nenajdete hledaný produkt, napište nám prosím.

Ukázky našich prací naleznete v sekci fotogalerie, kterou pravidelně aktualizujeme!

Chcete vlastní potisk, ale nemáte nápad? Napište nám o jaký produkt máte zájem a téma potisku a my Vám navrhneme možné varianty a výber dizajnů, případně ho vyrobíme na přání!

V našem e-shopu naleznete různé před-připravené motivy k potisku rozdělené dle témat.

Trička s potiskem od 229,- Kč/ks

Oblečení

Trička, mikiny, bundy, kalhory, kompletní sortiment dětského oblečení, pracovní oblečení a mnoho dalšího. Různé technologie potisku. Pro výber konkrétního produktu s vašim potiskem a technologie potisku nás prosím kontaktujte a společně vyberem nejvhodnější variantu.

Hrnek s potiskem 120,- Kč/ks

Hrníčky

Kvalitní keramické hrníčky s obsahem 300ml. Možnost volby barevného vnitřku a ucha dle nabídky. Možnost potisku libovolným motivem, designem nebo fotkou.

Od 199,- Kč/ks

Polštářky

Dekorativní polštářky s rozměrem 30x30cm s možnosti plnobarevného potisku na vybrané téma, dodaným motivem nebo fotkou.

Napište nám nebo zavolejte. Vyrobíme Vám produkt přesně dle Vašich představ.