Potisk textilu

Jednou z dalších služeb, kterou Vám můžu nabídnout je potisk textilu a také dalších dárkových a reklamních předmětů. V této oblasti se snažím klást důraz na kvalitu, výsledný vzhled a v neposlední řadě na praktičnost výsledných produktů. V současné době pracuji s technologií řezaných nažehlovacích fólií (flex a no-cut flex) a sublimačním tiskem, případně jejich kombinací.

Výřez jednotlivých prvků potisku z fólií na základě  vektorových podkladů realizuji na řezacím plotru zn. Roland. Díky vysoké přesnosti lze i s touto technologií docílit zajímavých dizajnů a provedení. Výhodou je možnost aplikace potisků v reflexním, glitrovém či metalickém provedení. Samotná aplikace hotového dizajnu na textílii je následně prováděna prostřednictvím vlastního tepelného lisu.

Sublimační tisk provádím na home-build tiskárně. Základem této stavby byla kvalitní tiskárna Epson, CISS kit pro danou tiskárnu a další drobné úpravy pro zvýšení kvality a přesnosti tisku. Aplikace potisku na předměty a textílie je prováděná opět pomocí tepelného lisu.

V případě zájmu o více informací, konzultaci či cenovou nabídku mě neváhejte kontaktovat.

Používaný textil k potisku

K potisku textilu primárně používám produkty z nabídky stálých partnerů. Pokuď zákazníkovi nabídka produktů nevyhovuje snažím se najít vhodný textil u dalších dodavatelů, případně lze potisknout i zákazníkem dodané věci, pokuď jsou vhodné k potisku.

   

Nabídka textilu k potisku

Tuto sekci/část připravuji, děkuji za pochopení.

Ukázky realizovaných potisků

Tuto sekci/část připravuji, děkuji za pochopení.

Další informace

Kompletní fotogalerii mých hotových projektů, zákazek a realizací najdete na photo.bb-auto.cz