Potisk hrnků a reklamních předmětů

Nabízíme Vám potisk hrníčků či jiných reklamních předmětů. Ať už chcete kusovou výrobu pro radost Vás, či Vašich blízkých nebo produkty na prezentaci Vaší firmy či organizace jste na pravém místě. Hrníčky i jiné předměty z nabídky dokážeme vyrobit díky sublimačnímu tisku ve vysoké kvalitě a už od jednoho kusu.

Sublimační tisk spočívá ve speciálních vlastnostech inkoustu a na základě fyzikálních jevů dochází k přenosu motivu z natištěného sublimačního papíru na výsledný produkt. Při teplotě 170 stupňu Celsia dochází k přenosu inkoustu z speciálně upraveného papíru pro sublimační tisk do mikro-pórů produktu, které se po ochlazení uzavřou a tím zůstane potisk trvale chráněn. Za běžných podmínek k zahřívání produktů na takto vysoké teploty nedochází, proto lze sublimační potisk považovat za trvalou a kvalitní možnost.

Tiskneme na profesionálních tiskárnách určených pro sublimaci od výrobců Sawgrass a Epson. Termolisy i tiskárny pro tepelný přenos pravidelně servisujeme a udržujeme v nejlepším možném technickém stavu, pro maximální kvalitu vyráběných produktů a spokojenost zákazníků.

Upozornění! Pro sublimační potisk je potřebná vysoká kvalita grafických podkladů. Doporučujeme Vám proto nás před objednávkou kontaktovat a společně jsi ověříme kvalitu grafiky či fotografie, kterou máme tisknout. Nejsme ale roboti a nejde nám jen o výdělek za každou cenu. Proto v případě objednávky s nekvalitními daty pro tisk Vás budeme kontaktovat a pokusíme se najít řešení pro co nejlepší výsledek a Vaší spokojenost.