UPOZORNĚNÍ : Technická závada a zdravotní obtíže!

Vážení návštěvníci,

od dubna 2021 jsme se potýkali s technickým problémem na hostingu a e-mailech našeho webu. Vzhledem k závažným zdravotním obtížím s bederní páteří, které mi komplikují pracovní činnosti už od září 2020 jsem tuto chybu přehlédl a odhalil ji až dnes v brzkých ranních hodinách. Náprava chyby je již v řešení a pracujeme na aktualizaci webu, aby se již tako chyba neopakovala.

Bohužel některé objednávky nám z důvodu chyby systém vůbec nezobrazoval a proto nebyli přijaté ani expedované. V současné chvíli kontrolujeme veškerá data na úrovni databáze a snažíme se obnovit data z e-mailů i objednávkového systému abychom objednávky mohli zkontrolovat a všechny zákazníky kontaktovat, zda ještě o konkrétní objednané zboží mají zájem.

V případě, že jste Vámi objednané zboží neobdrželi můžete nás kontaktovat na alternativní e-mail bbautocustoms@gmail.com, který jsme vytvořili jako zálohu pro komunikaci se zákazníky.

Všechny zákazníky, kterých objednávky nebyli vyřízeny z důvodu technické závady, se budeme pokoušet kontaktovat v co nejkratší možné době a zásilky expedovat obratem, po potvrzení zájmu o dodání zboží.

Všem se moc omlouváme se za vzniklé komplikace a děkujeme za pochopení!

Komentáře