Vnitrostátní autodoprava do 3,5t

Naše pole působnosti je široké a nadále ho rozšiřujeme. Tentokrát o vnitrostátní nákladni dopravu do 3,5t. Novinkou v našem portfóliu je tedy “malý-velký” dodávkový Mercedes-Benz Sprinter 308 CDI s prostornou celohliníkovou nadstavbou. Vozidlu jsme po zakoupení za posledních 14 dnů věnovali patřičnou pěčí a výsledek a proměnu si můžete prohlédnout ve fotogalerii níže.

Co můžeme nabídnout?
I přes zajištěnou stabilní práci v pracovní dny umíme po dohodě kdykoli zajistit volné kapacity pro přepravu. O víkendech a svátcích jsme Vám k dispozici non-stop na čísle +420 775 22 46 36.

Co umíme odvézt?
Můžeme Vás přestěhovat, převézt Vaše výrobky či materiál, odvézt vaše nepotřebné věci na skládku nebo jen prostě přepravit náklad z bodu A do bodu B.

Rozměry nákladového prostoru:
délka 4120 mm
šířka 2000 mm
výška 2100 mm

možnost až 8 EUR palet do max. výšky 2m.

Nosnost :
1060 kg (celková váha vozidla 3500kg)

Co to bude stát?
Základní cena přepravy je 10,50Kč/km. Nemáme však fixní cenník, ceny určujeme dohodou dle okolností přepravy.  Při přepravách do 50km (max. 2 hodiny) účtujeme fixní poplatek 700,-Kč za přepravu bez ohledu na skutečně ujeté kilometry.

Samozřejmostí z naší strany je vozidlo s pravidelným servisem v dobrém technickém stavu, pojištění nákladu, zkušený řidič a za příplatek také možnost závozníka pro vykládku a nákládku.

Nenabízíme možnost pronájmu vozidla bez řidiče!

Údaje obsažené v tomto článku mají informativní charakter. Tato nabídka není nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky nevzniká nárok na uzavření smlouvy. 

Komentáře